Index očekávání firem

Novinky z ČSOB pro podnikatele I/2019

Rychlý úvěr s nulovým úročením od půlky splácení

ČSOB poskytuje rychlý úvěr na podnikání až do výše 1,5 milionu korun, u něhož je ve druhé polovině splácení úroková sazba 0 %.

ČSOB v rámci své podpory malým a středním podnikatelům a živnostníkům připravila úvěrovou nabídku, která vychází maximálně vstříc jejich současným potřebám. Podnikatelé si mohou sami zvolit, jak dlouho chtějí získané prostředky splácet, přičemž splácení úvěru je možné rozložit až na dobu pěti let. Mimořádným parametrem úvěru je to, že od poloviny splácení je jeho úročení nulové, což ušetří firmám významné částky.

ČSOB patří k nejvýznamnějším tržním hráčům firemního financování v tuzemsku v sektoru SME. V loňském roce zvýšila objem poskytnutých úvěrů malým a středním podnikům meziročně o dvě procenta na výsledných více než 88 miliard korun.

Sjednání úvěru je možné on-line, po telefonu i osobně na jedné z bankovních poboček. Více informací o tomto rychlém úvěru pro podnikání je k dispozici na webu ČSOB.

ČSOB podporuje Rok digitálního podnikání

 ČSOB podporuje projekt Rok digitálního podnikání 2019 určený pro malé a střední podnikání.  

Rok digitálního podnikání 2019 je historicky největší edukační aktivita zaměřená na využívání digitálních nástrojů v malém byznysu. Digitalizace firem má přímou souvislost i s oblastí financí a financování, proto se mezi partnery zapojila i ČSOB.

„Firmy procházejí velkou změnou způsobenou nástupem moderních technologií, digitalizací a robotizací. Nové technologie navíc dokážou v krátké době významně změnit celý obor či sektor. Banka proto musí být v této oblasti vždy o krok napřed, aby byla připravena klientům s těmito změnami pomoci. ČSOB se dlouhodobě zaměřuje na oblast malých a středních podnikatelů a podpora projektu Rok digitálního podnikání nám umožní ukázat klientům nové trendy například v oblasti platebního styku, e-commerce či mezinárodního obchodu,“ uvedl Petr Manda, ředitel Firemního bankovnictví ČSOB.

Vyhlašovatelem Roku digitálního podnikání 2019 je Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Ačkoliv nové technologie podle průzkumu asociace využívají více jak dvě třetiny podnikatelů, nejmenší živnostníci a řemeslníci si cestu k digitálním nástrojům zatím nenašli a neřeší ani kybernetickou bezpečnost. Selhávají i střední odborné školy, které nedokáží žáky na digitalizaci dostatečně připravit.

Projekt Rok digitálního podnikání 2019 má ambici pomáhat českým firmám vyhledávat, zavádět a realizovat digitální inovace pro zvýšení produktivity a digitalizaci jejich produktů a služeb. Součástí bude například řada vzdělávacích aktivit nebo road show s představením zajímavých technologií. Více informací na www.rokdigitalnihopodnikani.cz.

ČSOB pořádá semináře Zdravé finance

ČSOB pořádá bezplatné semináře Zdravé finance, které jsou součástí podnikatelského projektu T-Mobile Rozjezdy.

Semináře Zdravé finance jsou určené pro začínající podnikatele, které vedou k tomu, že nestačí mít jen dobrou myšlenku a nadšení, ale je třeba si promyslet podnikatelský plán a s tím související finanční plánování. Semináře poradí, jak mít přehled o finanční situaci firmy a představí možnosti financování včetně různých řešení.

Semináře jsou pořádané postupně v celkem devíti regionech tak, aby obsáhly co nejvíce krajů. Začíná se 26. března v Plzni a končí 17. dubna v Ústí nad Labem. Semináře Zdravé finance jsou součástí celodenního programu určenému pro účastníky soutěže o nejlepší podnikatelský nápad v projektu T-Mobile Rozjezdy, ale i začínající podnikatele a zájemce o podnikání v daném regionu. Přihlašování končí den před konáním semináře.

Projekt T-Mobile Rozjezdy je určený pro začínající podnikatele a skládá se ze soutěže o nejlepší podnikatelský nápad a jeho realizaci a zmíněných seminářů. ČSOB věnuje vítězům v soutěži hodnotné ceny a poskytne i poradenství a rady, pro které lze využívat i bankou vytvořený portál Průvodce podnikáním.

Pro vítěze T-Mobile Rozjezdy jsou připraveny ceny v celkové hodnotě zhruba 3,5 milionu korun a celostátní vítěz může vyhrát přibližně 750 000 korun. Jedná se o finanční odměnu a balíček služeb potřebných pro podnikání. V loňském roce soutěžilo 483 začínajících podnikatelů. Podrobné informace jsou k dispozici na www.rozjezdy.cz.

1 komentář

  • Meryl 15.6.2019

    Chceme informovat širokou veřejnost o tom, že tato LOAN COMPANY v současné době rozdává úvěry za přijatelnou sazbu 2% ročně. Rozdáváme minimální výši úvěru 10,000.00 a maximální částku 5,000,000,000.00 Kč. Pokud potřebujete finanční prostředky na rozšíření obchodu, zemědělský účel, splácení dluhu, půjčku na auta a vzdělávací úvěr, pak vám můžeme pomoci a pomoci. Pro více informací o našem úvěrovém programu doporučujeme kontaktovat níže uvedený oficiální e-mail: greatfuturefinancialservices@gmail.com

Přidejte komentář

(*) povinné pole

Odeslat známému

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Odeslat na email (vyžadováno)

captcha

×